O nas

Jesteśmy stowarzyszeniem osób pragnących wesprzeć Szkołę Podstawową nr 83 we Wrocławiu.
Wraz z innymi rodzinami dostrzegamy potrzeby i problemy uczniów, które są trudne do rozwiązania dla dyrekcji szkoły. Listę problemów obecnie przez nas rozważanych można znaleźć na stronie Projekty.

Naszymi członkami są głównie rodzice uczniów szkoły. Choć nie jesteśmy Radą Rodziców, formalnie jest to oddzielne ciało, przyświecają nam te same cele. Dostrzegliśmy korzyści w zalegalizowaniu Stowarzyszenia, które jako osoba prawna, a wkrótce Organizacja Porzytku Publicznego, będzie mogło korzystać z zewnętrznych źródeł finansowania tj:
  • dotacje Uni Europejskiej, miasta
  • 1% podatku PIT
  • datki i darowizny
  • składki członkowskie
Działamy w ścisłej współpracy zarówno z Dyrekcją Szkoły jak i Radą Rodziców. Prezes Zarządu stowarzyszenia p. Witold Kiljański jest równocześnie przewodniczącym Rady Rodziców. Pani Dyrektor Ewa Nadzieja jest Przewodzniczącym Komisji Rewizyjnej naszego Stowarzyszenia.

Zachęcamy wszyskich rodziców uczniów, jak również innych sympatyków szkoły do przyłączenia się do nas. Można to zrobić na stronie Zostań członkiem.
Jeżeli wolisz jedynie otrzymywać informacje o naszych działaniach, wypełnij formularz Biuletyn

Kontakt:zarzad@nasza-szkola.org.pl

Podstrony (3): Dane Dokumenty Organy